Ar-Ge

2015 yılında kurulan AR-GE departmanıyla yeni teknolojileri kullanarak inovatif denemeler yapan Display Team, görüntü etkileşimi ve kalitesi odaklı araştırma faaliyetlerine devam etmektedir. Bu çerçevede geliştirilen ürünlerden bazıları Infobox, Smartdesk ve Photoball’dur.

Photoball

Değerli anları kaydetmenin ve paylaşmanın en eğlenceli yolu Photoball, etkinliklerde özel bir topun içerisine yerleştirilen wi-fi bağlantılı HD bir kamera aracılığıyla elde edilen canlı görüntüyü anlık olarak yansıtabilen bir sistemdir. Katılımcıların etkinlikte eğlenmenin yanı sıra, yanlarında bir anı da götürmelerini istiyorsanız, photoball en eğlenceli ve etkili seçenek olacaktır.

Infobox

Bilgi vermenin ve bilgiyi iletmenin hem çekici hem de etkili bir yolunu sunan Infobox, farklı kullanım alanları için elverişli ve ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir bir üründür. Tanıtılmak istenen ürünün Infobox kutusu içerisine yerleştirilmesi ile ürün hakkında istenen detaylar ekrana müşteri yönlendirmeleri ile yansıtılabilmektedir. Prototip ürünlerin birebir sergilenmesinin sakıncalı olduğu durumlarda, Display Team Infobox’ın güvenli saklama ünitesi ile ürününüzü bir zarar gelmeden sergileyebilirsiniz. Display Team, üretimden yazılıma, Infobox’la ilgili tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

SmartDesk

SmartDesk’le kullanıcılar sunulan yönetim panelini diledikleri şekilde dokunmatik olarak yöneterek istedikleri bilgiye kolayca erişebilirler. Her türden tanıtım, bilgilendirme ve yönlendirme faaliyeti için kullanılabilecek olan SmartDesk, Display Team tarafından çeşitli boyutlarda üretilebilir. Display Team aynı zamanda içerik danışmanlığı, yazılım ve kurulum hizmetlerini de sunmaktadır.

Danışmanlık

Hedefleriniz, ihtiyaçlarınız ve
beklentileriniz doğrultusunda
alanında uzman ekibimizden
danışmanlık hizmeti

11

Yıllık
Deneyim

Uzman kadromuz ve 11 yıllık deneyimimizle projelerinize profesyonel çözümler

Tasarım

Konsept tasarımından kuruluma
her proje için
kapsamlı bir tasarım ve
planlama hizmeti

Sertifikalı Uzman Kadro


Dünyanın önde gelen görüntü ve ses markalarından sertifika sahibi uzman ekip

Canlandırma

2D-3D animasyon yazılımları kullanılarak, tasarlanan gösteriyi
etkinlik gerçekleşmeden önce
canlandırma hizmeti

Sürekli
Eğitim


Uzman ekibimizin son teknoloji ve uygulamalar hakkında sürekli güncel kalabilmesi için düzenli yurtdışı eğitimleri

Uygulama

Yılların deneyimiyle,
sistem tasarımı ve
kurulumlarda sorunsuz
uygulama hizmeti

Yüzlerce Başarılı Proje


Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yüzlerce başarılı proje ve binlerce izleyici