Görüntü Sistemleri

Media Server

Media server’lar birden fazla projeksiyon cihazı ile sabit düz bir zeminin yanı sıra farklı geometrik şekle ve zemine sahip alanlara da görüntü yansıtılabilmesine olanak tanıyan sistemlerdir. Bu bakımdan her tür etkinliğin görüntü senkronizasyonu için kilit bir öneme sahiplerdir. Display Team , media server sistemlerinin kurulumu ve kullanımı konusunda kusursuz bir hizmet vererek, en uygun insan kaynağı ve teknik çözümü sunar. Watchout ve Coolux gibi yazılımların yanı sıra, yeni geliştirilen çözümleri de süratle hizmet gamına katan Display Team, müşterilerine en uygun ve son trend çözümlerle hizmet sunmaktadır.

Projeksiyon

Önde gelen projeksiyon cihazı markalarının eğitim sertifikalarına sahip ekibiyle, kurulum, altyapı ve operasyon alanlarında kusursuz bir hizmet anlayışı benimseyen Display Team, en iyi çözünürlük ve görüntü parlaklığı hesaplamaları ile işe başlar. Kullanılacak projeksiyon cihazlarının çeşidi ve sayısı, etkinlik ve gösterinin ihtiyaçlarına göre, etkinlik mekanının doku, yansıtma ve aydınlık özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Bünyesinde büyük ölçekli etkinliklerde ihtiyaç duyulan yüksek ansilümen projeksiyonları bulunduran Display Team, etkinlik operasyonlarının yanı sıra, müze, hastane vb mekanlarda sabit projeksiyon sistemi kurulumlarında da keşif, projelendirme, mühendislik, kurulum ve bakım hizmetlerini üstlenmektedir.

Led Ekran

LED ekranlar müşterinin talebine göre, istenen boyutta hem iç hem de dış mekan etkinliklerinde, düz, konkav, konveks olarak ya da doğrudan zemine uygulanabilmektedir. Display Team ekibi, etkinlik öncesinde iç ya da dış mekanın aydınlatma, gün ışığı, çözünürlük ve altyapı kontrolünü gerçekleştirerek etkinliğe en uygun çözümü sunmaktadır. Bünyesinde her türlü LED ekran çözümünü barındıran Display Team tüm kurulum, konfigürasyon, test ve söküm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Danışmanlık

Hedefleriniz, ihtiyaçlarınız ve
beklentileriniz doğrultusunda
alanında uzman ekibimizden
danışmanlık hizmeti

11

Yıllık
Deneyim

Uzman kadromuz ve 11 yıllık deneyimimizle projelerinize profesyonel çözümler

Tasarım

Konsept tasarımından kuruluma
her proje için
kapsamlı bir tasarım ve
planlama hizmeti

Sertifikalı Uzman Kadro


Dünyanın önde gelen görüntü ve ses markalarından sertifika sahibi uzman ekip

Canlandırma

2D-3D animasyon yazılımları kullanılarak, tasarlanan gösteriyi
etkinlik gerçekleşmeden önce
canlandırma hizmeti

Sürekli
Eğitim


Uzman ekibimizin son teknoloji ve uygulamalar hakkında sürekli güncel kalabilmesi için düzenli yurtdışı eğitimleri

Uygulama

Yılların deneyimiyle,
sistem tasarımı ve
kurulumlarda sorunsuz
uygulama hizmeti

Yüzlerce Başarılı Proje


Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yüzlerce başarılı proje ve binlerce izleyici