Lab

Invisible Screen

Görünmez ekran teknolojisiyle, çıplak gözle görülemeyen görüntüler sihirli bir dokunuşla görünür hale getirilebilir. Display Team’in tasarımdan kuruluma sunduğu bu hizmetle, katılımcılar hazırlanan görselle etkileşime girer ve teknolojinin büyüsüyle markanın mesajını güçlü bir şekilde alırlar.

Multi-touch Video Wall

Çok sayıda katılımcının aynı anda ekranla etkileşime girmesini sağlayan bu teknolojide Display Team farklı boyut ve modellerde çok sayıda çözüm sunuyor. Bilgilendirmeden oyun ya da eğlenceye çok farklı içeriklerin kullanılabileceği multi-touch video wall’lar katılımcıların aktif bir şekilde eğlenebileceği ve öğrenebileceği bir teknoloji.

Led Kiosk

Misafirlerinizi karşılayacak, onları bilgilendirecek ve mesajlarınızı iletecek led kiosk’lar Display Team tarafından ihtiyaçlarınıza uygun şekilde üretiliyor. Tasarım, kurulum ve bakım hizmetlerinde Display Team’in uzman ve deneyimli ekibi yaratıcı çözümler üretiyor.

Holobox

Marka logosu, yeni bir ürün ya da iletmek istediğiniz mesaj, tüm bunları 3 boyutlu olarak, şık ve modern bir tasarım içinde gösterebilmeniz için Display Team Holobox’ı geliştirdi. Farklı boyutlarda üretilebilen Holobox, yüksek kalitede ve dilediğiniz 3 boyutlu görsel tasarımla kusursuz sonuçlar veriyor.

Radartouch

Radartouch teknolojisiyle herhangi bir yüzey, hatta açık bir alan bile etkileşimli hale gelebiliyor. Lazer teknolojisini kullanarak belli bir yüzeyi tarayan ve o bölgeyi etkileşimli hale getiren bu teknoloji daha önce sunumlardan oyunlara her tür interaktif projede kullanılabilir. Radartouch yazılım ve kurulumu konusunda eğitimli uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun farklı seçenekler sunuyor.

Danışmanlık

Hedefleriniz, ihtiyaçlarınız ve
beklentileriniz doğrultusunda
alanında uzman ekibimizden
danışmanlık hizmeti

11

Yıllık
Deneyim

Uzman kadromuz ve 11 yıllık deneyimimizle projelerinize profesyonel çözümler

Tasarım

Konsept tasarımından kuruluma
her proje için
kapsamlı bir tasarım ve
planlama hizmeti

Sertifikalı Uzman Kadro


Dünyanın önde gelen görüntü ve ses markalarından sertifika sahibi uzman ekip

Canlandırma

2D-3D animasyon yazılımları kullanılarak, tasarlanan gösteriyi
etkinlik gerçekleşmeden önce
canlandırma hizmeti

Sürekli
Eğitim


Uzman ekibimizin son teknoloji ve uygulamalar hakkında sürekli güncel kalabilmesi için düzenli yurtdışı eğitimleri

Uygulama

Yılların deneyimiyle,
sistem tasarımı ve
kurulumlarda sorunsuz
uygulama hizmeti

Yüzlerce Başarılı Proje


Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yüzlerce başarılı proje ve binlerce izleyici