Sahne Teknojileri

Gösteri Teknolojileri

Sahnede canlı olarak gerçekleşen interaktif deneyimlerin yanı sıra, perde sistemleri ve sahne mekaniğiyle, gösterileri mekânsal bir deneyime çeviren Display Team ekibinin kullandığı teknolojiler arasında sahne perdeleri, perde truss sistemleri, açılır kapanır perde mekaniği ve döner, yükselir, alçalır sahne mekanikleri var. Tüm bu ürünlerin tedariği, lojistiği, kurulum ve söküm işlemlerini gerçekleştiren Display Team etkinlikler için özelleştirilmiş bu teknolojilerle müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaratma imkanı sunuyor.

Sahne Tekstili

Display Team, hayallerinizdeki sahne ve etkinliği yaratmanız için sınırları ortadan kaldırarak, projeksiyon perdeleri, akustik perdeler, perde sistemleri, hologram perde, hayalet perde ve dans ve zemin malzemeleri gibi tüm sahne tekstili ürünlerinin tedarik ve kurulumunu gerçekleştiriyor. Etkileyici sahneler yaratmak kadar elzem olan güvenliğe azami önem veren Display Team kullandığı tüm ürünler alev geciktirici özelliğe sahiptir.

Hologram

Her tür etkinlikte, yarattığı 3 boyutlu etkiyle izleyicileri kuşatan bir deneyim sunan hologram teknolojisi sayesinde, mesajınızı çok daha etkili bir şekilde izleyicilerle buluşturabilirsiniz. Display Team gerek yurtiçi gerekse yurtdışı operasyon kabiliyetiyle, hologram uygulamalarının gerektirdiği tüm altyapı ve teknik destek ihtiyacını karşılamaktadır. Motion-capture teknolojisiyle birlikte kullanıldığında, etkinlik sırasında animasyon ya da gerçek bir karakterle canlı olarak etkileşim imkanı sağlayan hologram teknolojisinde Display Team sayılı tecrübe sahibi firmalardan biridir.

Video Mapping

Video mapping tekniği, ekran olarak kullanılacak mimari yapı, nesne ya da sahnenin özelliklerine uygun olarak üretilmiş görsel malzemelerin ve animasyonların, çok sayıda projeksiyon cihazıyla yüksek çözünürlüklü olarak gösterilmesini ifade eder. İzleyicide büyük bir etki bırakabilen bu teknikle düzenlenen görsel şovlar hem prodüksiyon hem de teknik uygulama bakımından detaylı planlama ve titizlik gerektirir. Display Team bugüne kadar sadece mimari yapılara değil, araçlar, dev maketler, basketbol sahaları ve hipodromlar gibi değişik nesne ve mekanlara video mapping uygulaması yapmıştır. Video mapping alanında son teknoloji yazılım ve donanımları kullanarak, Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleşmiş en büyük etkinliklere teknik ekipman ve personel desteği sağlayan Display Team, alanında uzman ekibiyle projelendirme ve operasyon hizmetlerini başarıyla tamamlamıştır. Keşiflerle başlayan ve detaylı provalarla devam eden süreç boyunca hizmet veren uzman ekibimiz gösterinin kusursuz şekilde tamamlandığından emin olur. Display Team bu amaçla yeni teknolojileri yakından takip eder ve kullanır.

Danışmanlık

Hedefleriniz, ihtiyaçlarınız ve
beklentileriniz doğrultusunda
alanında uzman ekibimizden
danışmanlık hizmeti

11

Yıllık
Deneyim

Uzman kadromuz ve 11 yıllık deneyimimizle projelerinize profesyonel çözümler

Tasarım

Konsept tasarımından kuruluma
her proje için
kapsamlı bir tasarım ve
planlama hizmeti

Sertifikalı Uzman Kadro


Dünyanın önde gelen görüntü ve ses markalarından sertifika sahibi uzman ekip

Canlandırma

2D-3D animasyon yazılımları kullanılarak, tasarlanan gösteriyi
etkinlik gerçekleşmeden önce
canlandırma hizmeti

Sürekli
Eğitim


Uzman ekibimizin son teknoloji ve uygulamalar hakkında sürekli güncel kalabilmesi için düzenli yurtdışı eğitimleri

Uygulama

Yılların deneyimiyle,
sistem tasarımı ve
kurulumlarda sorunsuz
uygulama hizmeti

Yüzlerce Başarılı Proje


Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yüzlerce başarılı proje ve binlerce izleyici