Teknik Yönetim

Etkinlik ve eğlence sektöründe ihtiyaç duyulan görüntü, ses ve ışık malzemelerinin tespitiyle başlayan teknik danışmanlık süreci, ihtiyaca uygun ürünlerin tedariki, kurulumu ve altyapı operasyonları ile devam eder. Kurulumdan hemen sonra, Display Team teknik yönetiminde provalarla son haline getirilen, planlanmış akış profesyonel bir şekilde yönetilerek, izleyicilere kusursuz bir görsel ve işitsel deneyim yaşatılması amaçlanır.

Diğer yandan, Display Team, günümüzde müze, toplantı salonu, gösteri merkezi gibi mekanlarda tercih edilmeye başlanan sabit mekan projeleri için, istenilen lokasyonda keşif, mühendislik, kurulum ve bakım hizmetleri vermenin yanı sıra, anahtar teslim görüntü sistemleri ve altyapı kurulum hizmeti sunar.

Keşif sürecinde gösterimin gerçekleşeceği zemin, alan, alan altyapısı ve teknik aksam incelenir ve bu süreçte uygun cihazların ve sistemlerin tedariki için gereken ön tespit ve ölçüm çalışmaları tamamlanır. Mühendislik aşamasında, konfigürasyon gereken incelemeler ve kurulumlar için gerekli hesaplamalar ve testler gerçekleştirilerek kurulum güvenliği sağlanır. Kurulum aşamasında, keşif ve mühendislik süreçleri sonrasında yapılan hesaplamalar ve testler dikkate alınarak ürünlerin kurulumları gerçekleştirilir. Kurulumlar sonrasında yoğun testler gerçekleştirilerek anahtar teslim hizmet için gerekli adımlar tamamlanır. Bakım, periyodik olarak, müşterinin talepleri ve sistemin gereksinimleri göz önünde bulundurularak planlanır ve belirlenen takvime göre gerçekleştirilir.

Danışmanlık

Hedefleriniz, ihtiyaçlarınız ve
beklentileriniz doğrultusunda
alanında uzman ekibimizden
danışmanlık hizmeti

11

Yıllık
Deneyim

Uzman kadromuz ve 11 yıllık deneyimimizle projelerinize profesyonel çözümler

Tasarım

Konsept tasarımından kuruluma
her proje için
kapsamlı bir tasarım ve
planlama hizmeti

Sertifikalı Uzman Kadro


Dünyanın önde gelen görüntü ve ses markalarından sertifika sahibi uzman ekip

Canlandırma

2D-3D animasyon yazılımları kullanılarak, tasarlanan gösteriyi
etkinlik gerçekleşmeden önce
canlandırma hizmeti

Sürekli
Eğitim


Uzman ekibimizin son teknoloji ve uygulamalar hakkında sürekli güncel kalabilmesi için düzenli yurtdışı eğitimleri

Uygulama

Yılların deneyimiyle,
sistem tasarımı ve
kurulumlarda sorunsuz
uygulama hizmeti

Yüzlerce Başarılı Proje


Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yüzlerce başarılı proje ve binlerce izleyici