top of page

Display Team

2008 yılında, İstanbul’da Network Team adıyla, network ve bilgisayar altyapı hizmetleri sunmaya başlayan ve böylelikle sektöre ilk adımını atan Display Team, 2014 yılında network ve altyapı tecrübesini de kullanarak, görüntü sistemleri hizmeti vermeye başladı.

 

Bu yenilikle birlikte, etkinlik ve eğlence sektörüne dikkat çekici bir giriş yapan Display Team müşteri memnuniyeti ve teknolojik üstünlüğü odağına alarak, 2015 yılında Ar-Ge departmanını kurdu ve çok sayıda yeniliğin öncüsü oldu.

 

Organizasyon altyapısı konusundaki eksikliklerin giderilmesi ve etkinlik hizmetlerinin teknik anlamda daha yüksek bir kaliteye ulaşmasında önemli bir rol oynayan Display Team, 2017 yılında gerçekleştirdiği başarılı ve büyük çaplı projelerle hem yurt içinde hem de yurt dışında alanında önemli bir sıçrama gerçekleştirdi. 2018 yılı itibariyle artık ulusal ve uluslararası ölçekte organizasyonlara hizmet veren bir teknoloji ve ar-ge şirketi haline gelen Display Team gerek sabit mekanlarda, gerekse de etkinlik mekanlarında uluslararası standartlarda bir hizmet vermeye devam ediyor.

Uluslararası Projeler

bottom of page